4 fakty na temat części do koparek Volvo sprzedawanych w naszej firmie

4 fakty na temat części do koparek Volvo sprzedawanych w naszej firmie

Spis treści:

Pisaliśmy już trochę o częściach do koparek, o ich zaletach, o tym jak bardzo ważne są do prawidłowego funkcjonowania Twoich maszyn. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przyjrzeć się 4 rzeczom, które wyróżniają naszą firmę na rynku

Numer 1: Dostępność części do koparek Volvo

Gdy mamy do czynienia z taką marką jak Volvo, może się wydawać, że firmowe części do tych maszyn będą trudno dostępne, a już na pewno drogie. Nic bardziej mylnego. Części są dobrze dostępne, a wysokiej jakości zamienników nie brakuje. Jako, że współpracujemy z wieloma firmami dostarczającymi maszyny budowlane, takimi właśnie jak Volvo, nasze części są w pełni kompatybilne z koparkami tego producenta. Dostarczyliśmy już tysiące części do koparek Volvo i nie zdarzyło się, żeby ktoś narzekał na ich jakość.

Numer 2: Materiały części zamiennych

Niezmiernie istotną sprawą jest to w jaki sposób części do koparek Volvo powstają i jakich materiałów używa się do ich produkcji. Niejednokrotnie użyte materiały przewyższają parametrami te z oryginalnych części, tak aby zapewnić jeszcze lepsze i dłuższe funkcjonowanie w maszynie, w której są montowane. Jak pewnie dobrze wiesz, koparki poddawane są najróżniejszym obciążeniom i zadaniem każdej części, szczególnie tych zamiennych jest ich niezawodne funkcjonowanie. Dlatego przykładamy wagę do tego by oferować części z tych materiałów, które będą najlepiej spełniać swoje zadanie.

Numer 3:  Szybkość realizacji

Ten podpunkt nie będzie bezpośrednio związany z częściami do koparek Volvo, ale z ich dostarczaniem i wymianą. Wiemy z doświadczenia, że najczęstszym momentem wymiany części na nową jest sytuacja, w której coś zepsuje się podczas wykonywania przez maszynę pracy. Wtedy przestój jest nieunikniony i chcemy zrobić wszystko by był on jak najkrótszy, gdyż każdy przestój podczas prac budowlanych generuje straty. Warto wtedy skorzystać z oferty takiej firmy jak nasza, która to rozumie i jako priorytet ustala sobie jak najszybsze dostarczenie wymaganej części. Jednak najlepszym rozwiązaniem, jest stała współpraca z nami. Wtedy dostarczenie takiej części będzie jeszcze szybsze i sprawniejsze.

Numer 4: Gwarancja na części do koparek Volvo

Może to nie być takie oczywiste, ale każda zamienna część sprzedawana przez naszą firmę podlega gwarancji stosowanej do zasad eksploatacji oraz zaleceń producenta. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy wsparcie nawet po jej zakupie. Jeśli dojdzie do jej uszkodzenia w trakcie trwania okresu gwarancyjnego, to wyminiemy ją na nową lub spróbujemy ją naprawić. Oczywiście pod warunkiem, że była użytkowana zgodnie z jej przeznaczeniem.